ایده

شاید در حال پیاده روی در پارک بودید، یا در حال رانندگی با ماشینتون، یا حتی سر کارتون مشغول به کار بودید که ناگهان یه ایده به سرتون میزنه؛ و به خودتون میگید که

“این بهترین ایده توی دنیاست…”
“چطور هنوز کسی این به فکرش نرسیده…”

یا حتی پیش خودتون میگید

“این ایده اگه اجرایی بشه، خیلی سرگرم کننده میشه…”

اینجاست که شروع می کنید به جست و جو کردن توی اینترنت تا ببینید این ایده اصلاً وجود داشته…
و هیچ چیزی پیدا نمی کنید.

از اونجایی که خودتون یک برنامه نویس نیستید و یا ابزارها و نیروهای لازم رو در اختیار ندارید، جست و جو می کنید تا یک شرکت برنامه نویسی خوب رو واسه ساختن ایده تون پیدا کنید.

و اینجاست که کار ما شروع می شه…

داشتن ایده
ساخت ایده

در دی آر کد ما به کمک افراد مجرب، متخصص و خلاقی که داریم، ایده شما را پس از امکان سنجی، پرورش و در صورت لزوم اصلاحاتی روی آن انجام می دهیم تا بتوان بهره وری از آن ایده را برایتان به بالاترین حد ممکن برسانیم.

شما پس از جست و جوی بسیار با شور و شوق یک شرکتی را برای ساختن ایده تان انتحاب می کنید. هفته ها و یا ماه ها صبر می کنید تا نتیجه را ببینید. حال ایده شما به دنیای واقعی پا گذاشته. پس از چند روز متوجه می شوید که هیچ کسی از آن محصول استقبالی نکرده است و یا حتی یک عدد از آن را هم به فروش نرسانده اید!

تمام هزینه و زمانی که صرف آن ایده کرده بودید، به هدر رفت.

اینجاست که از خودتون می پرسید

چرا؟! چطور ممکنه؟! ایده من که کامل بود! باید فروش می رفت…

رسیدن به اهداف در توسعه نر افزار نیازمند یک روند کامل است. شما اصلی ترین جنبه یک محصول را فراموش کردید و آن مشتری است.

این امکان سنجی و اصلاح کردن ایده نه تنها شامل قسمت های فنی در پیاده سازی ایده می شود، بلکه اصلی ترین قسمت توسعه یک ایده یعنی مشتری را هم در بر می گیرد. ما به کمک تجربه ای که طی این سالها در این جریان سریع و روز افزون تولید نرم افزار کسب کرده ایم، بعد از شناخت دقیق بازار هدف کسب و کار شما، شروع به پروش و اصلاح آن ایده می کنیم؛ آن را لحظه به لحظه با شما در میان می گذاریم، و پس از رسیدن به یک نتیجه مشترک، تخمین زمان و هزینه پیاده سازی آن ایده انجام می پذیرد.

 تولید ایده شما به پایان رسید اما این به معنی پایان کار نیست. پس از اتمام روند تولید نرم افزار مورد نظر شما، در صورتی که شما تمایل داشته باشید، ما شما را در توزیع، بهره وری و به نتیجه رساندن کامل آن ایده یاری می رسانیم.

ما این کار را به کمک بازارهای هدفی که در اختیار داریم، به بهترین نحو برای شما که زین پس یکی از شرکای تجاری ما هستید، انجام می دهیم.

همانطور که قبلاً هم گفته بودیم

تحویل پروژه انتهای کار ما نیست، آغاز یک همکاری است.

نتیجه گرفتن ایده